Download de app

Retraite aan het meer met kinderstoel & Wi-Fi

8,6Zeer goed
  • 2 Slaapkamers
  • 1 Badkamer
  • Huisdieren niet toegestaan
  • 6 Personen
  • Wifi
  • 65 m²
  • Geheel vakantieappartement

Uitzicht op het meer
Geniet van het uitzicht op het meer.

Bijna volgeboekt. We raden je aan snel te boeken.

Kies een datum voor exacte prijzen


Deze voorzieningen zijn aanwezig

WiFi
Parkeren in de straat
Terras
Airconditioning
TV
Keuken
Afwasmachine
Magnetron

Slaapgelegenheid

Slaapkamer 1
1 Tweepersoonsbed
Slaapkamer 2
2 Stapelbedden
Woonkamer
2 Slaapbanken

Hier ga je naartoe op vakantie


Huisregels

  • De in- en uitcheck tijden worden na de boeking gecommuniceerd
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan

Goed om te weten

  • Gastheer woont op locatie

Gastbeoordelingen

8,6
Zeer goed
Very good
8,0
Pål
A nice and practical apartment central in Omegna. The reception upon arrival was very polite and helpful, we felt very welcome. The view over the lake and town from the apartment is great Omegna in it self is a nice town with nice people. It was a great place to relax with easy access to walks in the mountain, bathing facilities at the lake Orta or just a cappuccino in the street.
Fantastisch
9,2
Joan

NOVASOL
NOVASOL
Onze geverifieerde partner NOVASOL beheert jouw reservering.
100k+ recensies
8,9 / 10 Gemiddelde beoordeling
Onmiddelijke boekingsbevestiging

Hulp nodig?

Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Holidu ID: 47611391

Niet de juiste accommodatie gevonden?
Verder zoeken

Vorm de toekomst van Holidu en verdien tot €30
Sluit je aan bij onze testgemeenschap en neem deel aan een 30-minuten-durende video-oproep om je inzichten te delen en je ervaring te verbeteren!
Meld je nu aan

Ontvang altijd de laatste reistips, last-minute kortingen en andere onverslaanbare aanbiedingen voor vakantiehuizen.
Door op "Abonneren" te klikken, geef ik toestemming aan de Holidu Groep (Holidu GmbH en Holidu Hosts GmbH) om mij de hierboven genoemde inhoud per e-mail toe te sturen. Hiervoor geef ik ook toestemming aan de Holidu Groep om mijn e-mail openings- en klikgegevens te analyseren en om de communicatie-inhoud af te stemmen op mijn interesses. Ik kan de gegeven toestemming te allen tijde met werking voor de toekomst intrekken. Voor meer informatie kunt u ons
Algemene voorwaarden
en
Privacybeleid
raadplegen.