




Wat gasten super vonden
“DIT IS EEN GEWELDIGE PLEK.”
1/24
Wat gasten super vonden
“DIT IS EEN GEWELDIGE PLEK.”
Spectaculair zeezicht: Appartement Sunshine slechts een paar meter van het strand van Maria Pia
9,8•Fantastisch
52 beoordelingen
•Alghero, Provincie Sassari
- 1 Slaapkamer
- 1 Badkamer
- Huisdieren niet toegestaan
- 3 Personen
- Wifi
- 65 m²
- Geheel appartement
Uitzonderlijke gastvrijheid
Ervaren gastheer die zijn gasten een uitzonderlijk verblijf biedt.
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Geweldige locatie
Gasten waarderen de locatie van deze accommodatie.
Bijna volgeboekt. We raden je aan snel te boeken.
Uitzonderlijke gastvrijheid
Ervaren gastheer die zijn gasten een uitzonderlijk verblijf biedt.
Goed uitgeruste keuken
Kook heerlijke maaltijden in een keuken met alle benodigdheden.
Gratis parkeren
Stressvrij ter plekke parkeren.
Geweldige locatie
Gasten waarderen de locatie van deze accommodatie.
Het vakantieappartement Sunshine ligt op slechts een steenworp afstand van het prachtige strand Maria Pia en biedt een prachtig uitzicht op de lagune. Het appartement bevindt zich op de 3e verdieping (met een lift naar de 2e verdieping, waarna je moet lopen) en bestaat uit een comfortabele woonkamer met een slaapbank (voor één persoon) en een slaapgedeelte gescheiden door een schuifwand met een comfortabele tweepersoonsslaapbank en een panoramisch raam. Bovendien is er een goed uitgeruste keuken, evenals een badkamer en de accommodatie is dus geschikt voor in totaal 3 personen. Het appartement is ook uitgerust met Wi-Fi, airconditioning, een televisie, een kinderbedje en een kinderstoel. Buiten is er een ruim terras met een panoramisch uitzicht op de lagune van Calik en de bergen. Begin je dag met een kop warme koffie, kijk hoe de zon opkomt boven de lagune, kijk naar de lokale vogels en geniet van heerlijke gerechten op het terras. s Avonds kun je genieten van een aperitief terwijl je de lucht ziet veranderen in romantische tinten bij zonsondergang. Op warme dagen is een buitendouche een aangename verfrissing. Vanaf de ingang van het huis is het zandstrand Maria Pia binnen 5 minuten te voet bereikbaar (400 m). Op het strand zijn er verschillende bushaltes die verbonden zijn met de karakteristieke oude stad van Alghero en andere stranden in de omgeving. Op 4 minuten lopen (350 m) vind je enkele typische restaurants aan zee en de dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 15 minuten lopen en 4 minuten met de auto (2 km). De stad Alghero ligt op 5 minuten met de auto en een avonturenpark ligt op slechts 3 minuten met de auto (2,4 km) van de woning.
Er is parkeergelegenheid op het terrein. De eigenaren staan tot je beschikking voor informatie en het plannen van archeologische, historische en naturalistische routes in de omgeving.
Er is parkeergelegenheid op het terrein. De eigenaren staan tot je beschikking voor informatie en het plannen van archeologische, historische en naturalistische routes in de omgeving.
Toon meer
Deze voorzieningen zijn aanwezig
WiFi
Parkeren op het terrein
Balkon
Airconditioning
TV
Keuken
privé
Afwasmachine
Wasmachine
Slaapgelegenheid
Slaapkamer
1 Queensize bed
1 Eenpersoonsbed
Hier ga je naartoe op vakantie

Kaart verkennen
Huisregels
- Aankomst: Van 15:30 tot 17:30
- Vertrek: Tot 10:00
- Kinderen welkom
- Huisdieren niet toegestaan
- Roken niet toegestaan
Beheerd door Holidu
Holidu Homes worden geverifieerd door onze reisexperts en bieden een betrouwbare en geweldige vakantie aan
Geverifieerde huizen
We-kennen-de-host garantie
Bovengemiddelde beoordelingen
Klantenservice support, 7 dagen per week
Hulp nodig?
Hier vindt je antwoorden op veelgestelde vragen.
Holidu ID: 31773685